Personāla atlase

Personāla atlase mūsdienās ir īsts pārbaudījums uzņēmumiem, kuri vēlas atrast jaunus darbiniekus. Ja vēlaties veidot profesionālu, uz izaugsmi orientētu komandu, kas sasniedz uzņēmuma mērķus, mēs jums varam to nodrošināt – atrast atbilstību starp kandidāta kompetenci un amata prasībām, organizācijas korporatīvo kultūru, mērķiem un iekšējo sadarbību.

Uzņēmums veic vakances pieprasījumu un kopā ar uzņēmumu sastāda nepieciešamā darbinieka profilu, tostarp amata aprakstu, prasības un piedāvājuma detaļas. Speciālisti klātienē iepazīstas ar potenciālajiem kandidātiem un pārbauda tā profesionālās kompetences, garantējot, ka uzņēmumā turpmāk būs par vienu profesionālu darbinieku vairāk!

Piedāvājam atrast darbiniekus:
Vidējā un augstākā līmeņa vadībā
Lielisku vadītāju raksturo spēja ātri pieņemt lēmumus, virzīt komandu, iedvesmot kolēģus un prasme izvirzīt prioritātes.
Biroja vadībā un lietvedībā
Biroja vadītāji, lietveži, administratori – viņu loma uzņēmumā ir nenovērtējama.
Pārdošanas specialitātē
Labs un pieredzes bagāts pārdevējs, kurš sevi nemitīgi pilnveido, ar laiku var kļūt par neatņemamu pārdošanas uzņēmuma sastāvdaļu.

Kandidātu novērtēšana 

Izvēloties personāla atlases pakalpojumus mūsu uzņēmumā, mēs parūpēsimies, ka šodienas darbinieks kļūs par rītdienas līderi. Ar novērtēšanas palīdzību ir iespējams objektīvi un profesionāli noskaidrot, vai kandidāta un darbinieka kompetences atbilst vakances prasībām, kā arī uzņēmuma mērķiem un vērtībām. 

Ņemam vērā to, ka ikviens uzņēmums vēlas nekļūdīgi izvēlēties potenciālo darbinieku, tādu, kas spēj daudz veiksmīgāk ne tikai pildīt savus pienākumus, bet arī nākt ar savam iniciatīvām un būt elastīgāku nozaru sadarbības jautājumos.

Tiek veikta sākotnējā intervija kandidāta pamata informācijas un motivācijas noskaidrošanai, kā arī padziļināta kompetenču intervija. Intervētājs uzdod papildus jautājumus un analizē cilvēka uzvedību attiecīgajā situācijā, nosakot katras kompetences līmeni.

Pētām potenciālā darbinieka psiholoģisko portretu, saderību ar esošajiem kolēģiem, spēju iemācīties un organizēt darbu, kā arī pēta darbinieka komunikācijas spējas, stresa noturību un atbilstību uzņēmuma mērķiem. 

Kandidātu novērtēšanā izmantojam lomu spēles un situāciju modelēšanas, veicam intelekta testus un personības iezīmju testus, kā arī kognitīvās produktivitātes testus.

Tiešā atlase

Jaunu darbinieku izvēlē ir svarīgi pārliecināties, ka tieši šis cilvēks ir uzņēmumam vajadzīgs un neatņemams attīstības posms. Tiešajā atlasē notiek mērķtiecīga kandidātu piesaiste no konkrētiem uzņēmumiem bez publiskas konkursa izsludināšanas. 

Tādējādi tiek pasargāta uzņēmuma reputācija, jo darbinieka “pārvilināšana” ir uzticēta sadarbības partnerim, un tiek ievērota konfidencialitāte, kandidātus iepazīstinot ar uzņēmuma nosaukumu tikai personāla atlases noslēguma posmā.

Pārvaldot visu atlases procesu, mēs strādājam ar tādu pašu efektivitāti un centību, kādu izmantojot klasiskos meklēšanas procesus.

Tiešajā personāla atlasē tiek izmantoti progresīvi komunikācijas kanāli, lai sasniegtu un piesaistītu kvalificētu personālu vajadzīgajam amata veidam.

Darba sludinājums

Atlases speciālists organizē sludinājuma publicēšanu mājaslapā, darba sludinājumu portālos, uzņēmuma sociālajos profilos.

Mūsu eksperti specializējušies tādās nozarēs kā personāla atlase, psiholoģija, uzņēmējdarbība, ekonomika un daudzās citās, sekmīgi spējuši palīdzēt dažāda veida un nozaru uzņēmumiem gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī, tā saviem klientiem piedāvājot plašas iespējas, konsultācijas un praktisku palīdzību.
Mēs sniegsim arī padomus, kā reklamēt jūsu piedāvātās vakances, lai tos pārvietotu darba meklētāja meklēšanas rezultātu augšgalā.

The right people

Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures. Completely iterate covalent strategic theme

A correct fit

Precisely disseminate superior deliverables whereas web-enabled application architectures.

People Staying

Continually reintermediate integrated processes through technically sound intellectual capital.

Further progress

Dramatically disseminate standardized metrics after resource leveling processes change.
GET SOLUTIONS FAST!

Need First-Class HR Consultants?

SAVE WITH OUR PRICING PACKAGES

HR Consulting
Made affordable

Credibly innovate granular internal or organic sources whereas high standards in web-readiness. Energistically scale future-proof core competencies vis-a-vis impactful experiences.
$2399
STARTER PACKAGE
Basic HR Reach
 • Optimizing current employees
 • Searching for new employees
 • Optimizing processes
 • Assigning roles
 • Company recommendations
$3299
UPGRADED PACKAGE
Advanced HR Reach
 • Rearranging current employees
 • Searching for new employees
 • Reccommending processes
 • Assigning roles
 • Company recommendations
$4999
FULL PACKAGE
Full HR Excellence
 • Rearranging all employees
 • Finding new employees
 • Optimizing processes
 • Assigning roles & salaries
 • Company reach